1
/
of
1
Boeing 787-9 Dreamliner KLM Desktop Display Model - 1/200 Scale Herpa 613583
Boeing 787-9 Dreamliner KLM Desktop Display Model - 1/200 Scale Herpa 613583
Regular price
R 865.00
Regular price
Sale price
R 865.00
Taxes included.
Snap-fit desktop display model
| Manufacturer | Boeing |
|---|---|
| Scale | 1:200 |
| Operator | KLM |
| Category | SnapFit |
| Wings Type | 787 |
| Material | plastic |
| Color | white |
| Packaging dimensions LxWxH | 364 x 48 x 193 mm |
| Wingspan | 301 mm |
| Weight | 265 g |
| Aircraft Registration | PH-BHP Tulp/Tulip |
Share
